Hikayemiz

Perilerin kayıp şarkılarının Peşinde bir rüya..

Büyüdükçe geçmiş karşısında gittikçe küçüldüğümüzü görürüz ve peşine düşeriz kayıp zamanın izinin. Nereye varacağımızı bilmeden bu bilinmezliğin ruhumuzda söylediği şarkılarla büyürüz. An gelir kendi adımlarımızda buluruz hatıraları.. sırtımızda taşıdığımız ise bir zamanların yaşanmış renkleridir.

Biz ise, bu renklerin içinde kaybolmuş görüntünün peşindeki yıldızlarla düşlerini görmeye çalışan denizlerin gözleriyiz ve sonsuz gökyüzü altında, güneşin insanların gözlerine dokunması gibi kitaplarla insanların yüreğinde bir güneş adımı olmak için yola çıktık.

Geçmişin peşinde adımlamak bizi en ileri aydınlık yarınlara komşu kılar.  İnsanın yüreğinin değdiği her şey yüzümüzde çocuk kalmış rüyalara götürür bizi.

Bir adım ileri ve ardından adımlarımızı tamamlayan yolculuğumuzda, başka adımlarla perilerin kayıp şarkıları peşinde bir rüya görmek için. Hep beraberce hep birlikte geçmişin rüyalarını görmeye varız...Bir adım hep yarım mesafede bırakır bizi, bir adım başka bir adımla ancak tamamlanır... Geçmişe atılan bir adım bizi geleceğe taşır.

Bomonti Mezat-Müzayedecilik